Su Hayattır

Su Dostu Sudo

Tüm dünyayı saran

Ekonomik krizin ağırlığı birey olarak her birimizin ve ekonomimizin dinamosu olan büyüklü küçüklü tüm işletmelerimizin belini büktü. Hayatımızı sürdürürken kullanmaktan asla vazgeçemeyeceğimiz en önemli kaynaklardan biri de kuşkusuz SU. Ama bu değerli ve giderek azalan kaynağı kullanırken paramızın da 'su gibi' akıp gittiği, faturaların kabardıkça kabardığı bir gerçek.

SUDO Su Tasarruf Sistemleri

ürünleriyle, su kaynaklarını kullanırken savurganlığa karşı önlemler geliştirmeyi ve su kullanımını kontrol altında tutmayı hedefleyerek 2008 yılında kurulan AKT YAPI ELEKTROMEKANİK SANAYİ TİC. Ve LTD şirketi, bu konuyu titizlikle inceleyerek, suyu kullanan ve kullandıranları sevindirecek çözümü üretti: SUDO.

Özellikleri ve Faydaları

Musluk ve bataryalar ile duşlarda kullanılan bir aparat olan SUDO, harici olarak su debisi ayarlanabilir özelliği ile suyun akış konforundan ödün vermeden akmasını sağlayan ve sahip olduğu özellikleri ile, emsallerinden çok farklı ve üstün bir üründür.

Su Tasarrufu

"SUDO Su Tasarruf Sistemleri" ürün yelpazesi içinde, şimdilik SUDO batarya ve lavabo valfı ile SUDO duş valfı yer alıyor. İlerleyen günlerde yeni ve geliştirilmiş diğer ürünlerin de yer alacağı bu sistemin özellikleri ve yararları, suyu kullanan ve kullandıran herkesi yakından ilgilendiriyor.

Önemli projeler

SUDO ayarlanabilir perlatörü (aparat) suyun musluktaki akış konforunu gözeterek %7O ’e varan su tasarrufu da sağlayarak işletme sahiplerini de ekonomik açıdan rahatlatmaktadır.

Basında SUDO

img

Su'dan tasarruf nasıl sağlanır

(Tercüman Gazetesi)
img

SUDO ile su tasarrufu

(Platin Dergisi)

Güncel haberler